شماره تماس : 09124808646
شماره تماس : 65010798

انواع ساپورت لوله فولادی

انواع ساپورت لوله فولادی , تکیه گاه لوله بخشی از آن است که برای تسهیل نصب لوله ها و افزایش عمر آنها استفاده می شود. پشتیبانی از لوله های فولادی انواع مختلفی دارد و کاربردهای مختلفی دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت ، برای ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت استفاده از تکیه گاه لوله های فولادی

اهمیت استفاده از تکیه گاه لوله های فولادی مهمترین عامل در استفاده از محصولات ، عمر مفید آنها خصوصاً در مورد تاسیسات و لوله های فولادی است. عمر مفید آنها بسیار مهم است و هر وسیله ای که بتواند عمر آنها را افزایش دهد بخشی با ارزش است و پشتیبانی از لوله های فولادی یکی از این موارد است.

برای دریافت قیمت لوله ها از جمله: قیمت لوله مانیسمان و قیمت لوله داربست می توانید با کارشناسان شرکت فولاد فیدار تماس بگیرید.

تکیه گاه لوله های فولادی

انواع پشتیبانی از لوله های فولادی

انواع پشتیبانی از لوله های فولادی بسته به نوع برنامه ، متریال ، روش اتصال و .. انواع مختلفی از پشتیبانی وجود دارد. در ادامه ، انواع آنها را بررسی کرده ایم.

پشتیبانی از لوله های فولادی ضد زنگ

پشتیبانی از لوله های فولادی ضد زنگ همانطور که از نام آن پیداست ، این نوع برای تاسیسات ضد رنگ استفاده می شود. از این لوله ها می توان در فضاهای خورنده که عناصر خورنده وجود دارد استفاده کرد ، به عنوان مثال در خطوط لوله فولادی یا در خطوط لوله گالوانیزه ، استفاده از این لوله ها مهم و حیاتی است. شرکت تاپ لوله در زمینه خرید لوله تک لایه در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

پشتیبانی قدرتمند از لوله

پشتیبانی قدرتمند از لوله این نوع پشتیبانی برای افزایش بهره وری استفاده می شود و برای نگهداری بهتر لوله های فولادی استفاده می شود. همانطور که از نام آنها پیداست ، این لوله ها برای زمانهایی استفاده می شوند که نیاز به مقاومت بالا دارند.

پشتیبانی از دیوار قابل تنظیم

پشتیبانی از دیوار قابل تنظیم این نوع برای کارآمدترین استفاده از فضا ایجاد شده اند و بسیار مهم هستند ، از آنها به عنوان تکیه گاه برای مکانهایی استفاده می شود که دیوار در آنها وجود دارد.

پشتیبانی U شکل

این نوع برای اتصال لوله های فولادی با ابعاد مختلف استفاده می شود ، می توان از گل میخ برای این منظور استفاده کرد.

تسمه های آویز لوله های فولادی

توسعه پشتیبانی از لوله های فولادی

سیم و قلاب

اولین تجهیزات مورد استفاده برای پشتیبانی لوله ها سیم و قلاب بود که در آن زمان توسط آهنگران تراشیده و ساخته می شد و سپس به لوله ها متصل می شد. شرکت تاپ لوله در زمینه خرید لوله پلیکا در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

تسمه های آویز و تسمه های سوراخ دار

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور تجهیزات مدرن ، پشتیبانی از لوله نیز از سیم و قلاب گرفته تا آویز پیشرفت کرده است. یکی از مهمترین مزایای این نوع پشتیبانی امکان تغییر طول آنها بود.

پشتیبانی نصب

در اواخر دهه 1990 ، انواع پشتیبانی جدیدتری وارد بازار شدند که برای پشتیبانی از نصب های پیچیده تر مورد استفاده قرار می گرفتند. این نوع طراحی مدولار دارند و بنابراین با سیستم های نصب جدید سازگارتر هستند. از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه ترند.

در این مقاله با انواع تکیه گاه لوله های فولادی آشنا شده و آنها را بررسی کردیم و گفتیم که استفاده از آنها برای افزایش عمر مفید تاسیسات و اتصالات ضروری است ، همچنین با انواع این محصول آشنا شدیم.

در صورت تمایل به خرید لوله و اتصالات می توانید با کارشناسان تاپ لوله تماس بگیرید.

    تماس با ما