شماره تماس : 09124808646
شماره تماس : 65010798

برتری لوله کاروگیت نسبت به سایر لوله ها

آنچه که لوله کاروگیت را از سایر لوله ها متمایز می کند، ویژگی هایی است که در تولید و کاربرد آن استفاده شده و کمک می کند تا سطح کیفی آن به نسبت لوله های سیمانی و فلزی بالاتر باشد.

ویژگی های عمومی لوله کاروگیت

ویژگی های عمومی لوله کاروگیت

از ویژگی‌های لوله‌ پلی‌ اتیلن دوجداره که با نام لوله کاروگیت‌ شناخته می شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. مقاومت بالا در برابر خوردگی 

2. مقاومت در برابر مواد شیمیایی: لوله‌ پلی‌اتیلن دوجداره کاروگیت‌ D.W H.D.PE در برابر اسیدهای رقیق، مایعات سوزآور، حلال‌ها، الکل‌ها، بنزین و آب مقاوم است. چربی و روغن در آن تنها باعث کمی تورم می‌شوند. لوله‌ های پلی‌ اتیلن در برابر اسیدهای اکسیده، کتون‌ها، هیدروکربن‌های معطر، هیدروکربن‌های کلردار و برخی از انواع مواد شوینده مقاوم نیستند. این مواد علاوه بر تنش داخلی باعث تنش مکانیکی یا ساختاری شده و به ترک‌خوردگی ناشی از تنش منجر می‌شوند. این لوله‌ها همچنین در برابر حمله میکروارگانیسم‌ها مقاوم هستند.

3. روش‌های اتصال آسان : معمولاً کوپلرهای اتصال روی لوله‌ ها وجود دارند و اگر هم نباشد لوله با کوپلر به لوله بعدی متصل می گردد. در صورتی هم که لوله کاروگیت سایز بزرگ باشد می توان از روش جوش پلی اتیلن و جوش الکتروفیوژن استفاده کرد.

4. تعمیر و نگهداری آسان: به دلیل عدم پوسته‌ پوسته‌ شدن، انجماد و واکنش شیمیایی، این لوله‌ها نیازی به تعمیر و نگهداری منظم ندارند و برای تمیز نگهداشتن و بهبود کارایی تنها گاهگاهی باید سطح لوله را شست. که همین امر باعث کاهش هزینه های نگهداری و دیگر هزینه های ناشی از خرابی لوله ها می شود.

5. عمر مفید بالا: به دلیل عدم خوردگی و مقاومت شیمیایی، این نوع لوله می‌تواند تا یک قرن دوام بیاورد و برای تاسیسات زیر بنایی یک شهر بسیار پر اهمیت است.

6. سطح خارجی لوله پلاستیکی به صورت کاروگیت می باشد تا فشار خارجی را تحمل کند (مثل وزن یک کامیون که در حال حرکت در یک بزرگاه است) و سطح داخلی آن به شکل صاف و هموار ساخته می شود تا سیال داخل لوله (مثل آب جاری و یا فاضلاب و آب طوفان حاوی سنگ و … ) براحتی و بدون نیاز به فشار پمپ و تنها با فشار ثقلی حرکت کند و لیز بخورد و مسیر مسدود نشود و جریان سیال هایی مثل جریان فاضلاب که ذرات جامد دارند، درون لوله رسوب نکند و خط لوله را مسدود نکند، که باعث می شود هزینه ی تعمیرات و نگهداری کاهش یابد.

7. جریان سیال: سطح صیقلی لوله داخلی به سیال کمک می‌کند تا با کمترین اصطکاک ممکن مسیر را طی کند.

8. سبکی و حمل با هزینه کم نسبت به دیگر لوله ها مثلا تا سایز 500 این لوله ها رو دو یا سه نفر کارگر هم می توانند با هم بدون نیاز به لیفتراک و جرثقیل جابجا کنند.

9. انعطاف‌پذیری: این خصوصیت باعث می‌شود لوله بسیار قابل انطباق و سازگاری باشد. خاصیت انعطاف‌پذیری لوله‌ پلی‌اتیلن دوجداره کاروگیت‌دار بیش از هر چیز در زمان نصب اهمیت پیدا می‌کند که نیاز به اتصالات را کاهش می دهد و کاهش نیاز به اتصالات باعث کاهش هزینه لوازم، کاهش هزینه نصب و بالافتن سرعت نصب می شود.

چرا لوله‌های کاروگیت بهترین انتخاب هستند؟

1. قوی اما انعطاف‌پذیر

لوله پلی اتیلن کاروگیت از پلی اتیلن سخت تولید می شود که یک ماده سخت است. این ماده یکی از محصولات در دسترس در پتروشیمی های ایران است که کمترین واکنش‌پذیری شیمیایی را دارد و به شدت در برار گازهای خورنده و مواد شیمیایی مقاوم می‌کند. این ماده زنگ نمی‌زند و به شدت مقاوم به خوردگی است.

2. قیمت لوله کاروگیت

لوله کاروگیت به دلیل ساختاری که دارد با وزن سبک تحمل بار های زیادی را دارد که همین وزن سبک باعث می شود مواد پلی اتیلن کمتری استفاده شود و برق کمتری برای تولید مصرف می شود که این موضوع باعث پایین آمدن قیمت تمام شده ی لوله کاروگیت می شود. برای آگاهی از قیمت روز لوله کاروگیت کلیک کنید.

3. عمر بالا لوله کاروگیت

می‌توانید انتظار عمر خدمات ۱۰۰ ساله را در زهکشی معمولی داشته باشید. لوله کاروگیت در برابر سایش و مواد شیمیایی بسیار مقاوم است، لوله‌های پلی اتیلن کاروگیت که بسیار در برابر خوردگی و مواد شیمیایی مقاوم هستند در محیط‌های که به مواد دیگر آسیب می‌رساند بهتر عمل می‌کنند. خاک و رواناب اسیدی یا دارای نمک‌های جاده‌ای دارای مشکلاتی هستند که می‌تواند عمر دیگر لوله‌های فاضلاب را به مدت چند سال کوتاه کند. لوله پلی اتیلن کاروگیت برای دهه‌ ها در همان محیط باقی خواهد ماند.

4. نصب مقرون‌ به‌ صرفه و ایمن

لوله‌های پلی اتیلن کاروگیت صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه ها که انتظار می رود تایید می کند. چون به سرعت و به راحتی نصب می‌شوند. کنترل و ایجاد لوله کاروگیت پلی اتیلنی آسان‌تر و امن‌تر است، که هزینه نصب و زمان نصب را کاهش می‌دهد. این نوع لوله‌ها با طول لوله بلندتر نسبت به لوله بتونی مسلح تولید می‌شود که به معنی اتصالات کمتر و نصب کارآمدتر می‌باشد. اتصالات مقاوم در برابر نشت را می‌توان‌ به سرعت با بست‌های نری و مادگی نصب کرد. نصب سریع همچنین مدت ‌زمان اختلالات ترافیکی را کاهش می‌دهد.

5. مزایای عمده زیست‌ محیطی

لوله پلاستیکی کاروگیت دارای مزایای زیست‌ محیطی در تمام طول عمر محصول خود است. در مقایسه با دیگر انواع لوله، لوله‌های پلاستیکی مساحت کربن کمتری دارند و نیاز به انرژی کمتری برای تولید، حمل و نصب دارند. لوله کاروگیت یک ماده خنثی است که در مراحل تولید یا نصب و استفاده سمومی را درون محیط‌ زیست منتشر نمی‌کند. لوله‌های پلاستیکی در مقایسه با دیگر مواد به بالاترین کیفیت خدمات می‌رسند. در پایان عمر خود نیز، لوله پلاستیکی بسیار قابل بازیافت است.

مزایای لوله های کاروگیت

مزایای لوله های کاروگیت

 • این لوله ها مزایای زیادی دارند که یکی از آن ها این است که فشار بار داخلی ندارند به این منظور که سیال در حال حرکت در لوله دارای فشار بار داخلی نیست. در واقع این لوله ها به عنوان یک جوی عمل کرده و سیال را انتقال می دهند.
 • سطح بیرونی لوله های کاروگیت به شکل حلقه حلقه است و دارای استحکام بالایی می باشد و همه فشارهای سطحی و زیر سطحی را به خوبی تحمل می کنند در واقع علت اصلی حلقه حلقه بودن سطح خارجی لوله کاروگیت همین ویژگی استحکام بخشی به آن است.
 • یکی دیگر از مزایای لوله های کاروگیت پلی اتیلن این است که سبک هستند و جا به جایی و نصب آن ها آسان است این مورد باعث می شود در محل هایی که سرعت کار اهمیت دارد این لوله ها مناسب تر باشند و از طرفی باعث مناسب بودن قیمت لوله کاروگیت می شود. چرا ؟ چون قیمت لوله ها وزنی محاسبه می شود مثلا لوله کاروگیت 200 2.5 کیلو در هر متر وزن دارد و هر کیلو پلی اتیلن 13000 تومان است می شود 32000 تومان بازای هر شاخه .
 • این لوله ها با توجه به ساختار منحصر به فرد و مقاومت بالایی که دارند دارای عمر مفید بالاتری نسبت به سایر لوله های بتنی و یا سیمانی هستند به همین دلیل است که برای فاضلاب ها از این لوله ها استفاده می شود.
 • لوله های پلی اتیلن دارای انعطاف پذیری بالایی هستند که این امر استفاده از این لوله ها را برای محل هایی که دارای ناهمواری و یا پیچیدگی هستند ساده می کند.
 • برای اتصال این لوله ها روش های زیادی وجود دارد مانند روش های جوشکاری پلی اتیلنی و الکتروفیوژن و یا اتصالات مکانیکی که نوع روش اتصال بستگی به شرایط مورد نظر و همچنین سرعت عملیات دارد و در سایز های کوچک تا 1000 معمولا اتصال نر و ماده با واشر و در سایز های با قطر بالای 1 متر معمولا جوش لب به لب.
 • لوله های کاروگیت دارای عمر انبارداری بسیار بالایی هستند. البته باید این نکته مد نظر باشد که عمر مفید این لوله ها بستگی به شرایط هم دارد. اگر در زمان نگهداری این لوله ها از تابش مستقیم نور خورشید به آن ها جلوگیری شود و امکان برقراری جریان هوا در داخل لوله ها برقرار شود عمر طولانی تری خواهند داشت. به هر حال نگه داشتن لوله ها زیر نور آفتاب در زمان طولانی تر باعث افت کیفیت لوله می شود.
 • یکی از مزایایی که این لوله ها دارند ساخت این لوله در سایزهای مختلف است که باعث می شود امکان نگهداری تلسکوپی آنها برای شما فراهم شود و مساحت مورد نیاز انبار برای نگهداری لوله ها کاهش پیدا کند.

لوله های کاروگیت چه ویژگی ها و مزیت هایی دارند؟

لوله دو جداره دارای شکل موجی است و در نتیجه از مقاومت بسیار بالایی در مقاومت در برابر فشار برخوردار است که می تواند حدود 30 تن بار را تحمل کند. ساخت لوله کاروگیت دو جداره تقریباً به حداقل مواد اولیه نیاز دارد و در نتیجه ، تأثیر بر جنبه های زیست محیطی تا حد زیادی کاهش می یابد. بنابراین ، این ویژگی این محصول را می توان به عنوان یک مزیت اضافی نسبت به لوله های دیگر توصیف کرد. لازم به ذکر است که استفاده از لوله کاروگیت دو جداره هزینه پروژه را کاهش می دهد ، زیرا خسارت ناشی از آسیب بسیار کاهش می یابد و در نتیجه سازمان ها و پیمانکاران بیشتری به دنبال استفاده از این نوع لوله ها برای حداکثر رساندن هستند. سود و هزینه تعمیر و نگهداری خود را به حداقل برسانید. طول عمر بیشتر لوله کاروگیت H.D.P.E آن را به گزینه مطلوب تری تبدیل کرده و حداکثر ظرفیت بار آن را به بهترین محصول برای کار تبدیل می کند.

ویژگی های مختلف لوله D.W.C آن را به بهترین محصول در این گروه تبدیل کرده است. با مقاومت بسیار بسیار خوب در برابر خوردگی ، که در صنعت فاضلاب بسیار مهم است ، عمر لوله ها افزایش می یابد و فرسایش کاهش می یابد و پیمانکارانی که نگران تضمین خط لوله هستند ، نگرانی کمتری خواهند داشت. این محصول ساخته شده از پلی اتیلن ، از نظر شیمیایی به عنوان ایمن ترین و بی اثرترین محصول شناخته می شود و کاملاً بی خطر از نظر محیط زیست محسوب می شود. همچنین با استحکام ضربه خوب ، لوله کاروگیت H.D.PE D.WC دارای دیواره داخلی صاف است و بنابراین هرگونه اصطکاک آسیب حداقل است.

با توجه به توانایی لوله دو جداره در برابر بارهای سنگین که به راحتی هرگونه فشاری را به زمین نرم منتقل می کند ، می توان از این محصول به راحتی در فاضلاب یا سایر کاربردها استفاده کرد. ویژگی حفظ شکل ، حتی هنگام خم شدن ، باعث می شود لوله کاروگیت برای شرکتهایی که در این نوع فعالیتها فعالیت دارند مفیدتر باشد. ویژگی اتصال آسان با استفاده از یک اتصال دهنده ، استفاده از آن را آسان کرده و بنابراین سریعتر کار می کند ، که در نهایت باعث صرفه جویی در وقت و ایجاد کارآیی می شود. لوله HDPE علاوه بر وزن نسبتاً سبک و صرفه جویی در هزینه حمل و نقل ، شکننده نیست. بنابراین ، در عملکرد لوله کشی و نصب لوله ها آسیب پذیر نیست. بنابراین باعث تداوم استفاده از این محصولات می شود. می توان گفت که تنظیمات کلی و مواد مورد استفاده در ساخت این محصولات بی نظیر است. این محصولات را می توان با هزینه کم خریداری کرد و طیف وسیعی از قطرها را شامل می شود. یکی از عواملی که در انتخاب قطر لوله های کاروگیت دخیل است ، میزان مایع جاری در هر سطح مقطع یا در ثانیه است. این محصولات همچنین می توانند در طول های مختلف خریداری شوند.

لوله می تواند از فولاد یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلن با چگالی بالا یا PVC ساخته شود که می توان آنها را پوشانده یا موج دار کرد. پوشش های معمولی برای لوله های فولادی شامل گالوانیزه ، آلومینیوم ، پلیمر و آسفالت است. لوله های پلاستیکی کاروگیت می توانند محدوده pH بسیار وسیع تری را تحمل کنند.

اتصالات لوله کاروگیت

برای اتصالات لوله کاروگیت روش های زیادی وجود دارد:

 1. اتصال با واشر و کوپلر : این اتصال از میان تمامی روش ها ساده ترین نوع اتصال  این لوله ها است.
 2. اتصال کوپلر موفه دار : این روش یکی دیگر از روش های اتصال لوله کاروگیت است که نسبت به روش قبل مقرون به صرفه تر می باشد زیرا مصرف واشرهای پلاستیکی و خرید کوپلر کمتر می شود. اما این روش نسبت به روش قبل دارای مقداری افت لوله است.
 3. اتصال با کمربند و واشر : این روش بیشتر برای اتصال لوله ها در سایز بالا استفاده می شود.
 4. اتصال لوله کاروگیت با استفاده از جوش : در این روش برای اتصال لوله از جوش پلی اتیلن استفاده می شود. یا جوش الکتروفیوژن برای سایز های بالای 2000 میلیمتر

سایز بندی لوله کاروگیت به چه صورت است؟

همان طور که در بالا گفتیم لوله های کاروگیت دارای سایزهای متفاوتی هستند که همین اختلاف سایز می تواند بر روی قیمت لوله کاروگیت تاثیر زیادی داشته باشد. شما در این فروشگاه می توانید به کامل ترین و گسترده ترین مجموعه در زمینه سایزبندی لوله ها دسترسی داشته باشید. این سایزبندی به شما این امکان را می دهد که در حد نیاز خود این لوله را تهیه کنید تا هم قیمت لوله کاروگیت سفارش داده شده مناسب باشد و هم در تهیه آن صرفه جویی شود.

انواع لوله کاروگیت

انواع لوله کاروگیت

لوله کاروگیت ۱۱۰ و ۱۲۵ میلیمتر : مورد مصرف در فاضلاب خانگی و غلاف دور کابل برق که مصرف خیلی کمی دارد و تقریبا سفارشی تولید می شود.

لوله کاروگیت 160 میلیمتر : در فاضلاب‌های مجتمع‌ها و فاضلاب شهری ، لوله زهکشی و زیر کامیوهای شهری معمولا از این لوله کاروگیت برای سیستم های لوله کشی استفاده میشود. معمولا وقتی می خواهند پل کوچه درست کنند یا پل های محلی از لوله کاروگیت 160 استفاده می کنند .

لوله کاروگیت 200 میلیمتر : پرمصرف‌ترین سایز لوله کاروگیت که در سیستم‌های فاضلاب، زهکشی و غلاف دور لوله و کابل و قطعات یک متری آن برای محافظت از شیر آلات در آبیاری قطره ای به‌کار می‌روند.معمولا ساکنین کوچه ها که میخواهند با یکدیگر سیستم فاضلاب برای کوچه بکشند از این سایز و سایز 250 استفاده می کنند.نسبت به قیمت بسیار مناسب است و همیشه بصورت دپو در لوله آنلاین موجود است.

لوله کاروگیت 250 میلیمتر : بعد از سایز 200 پرمصرف ترین قطر برای مصرف در شبکه فاضلاب و زهکشی است البته این لوله ها به میزان زیادی مصرف دارد و اصطلاحا لوله 10 اینچ گفته می شود که قطر مفید داخل آن 25 سانتیمتر است.

لوله کاروگیت ۳۱۵ و لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر : مورد مصرف در شبکه‌های فاضلاب شهری و فاضلاب مجتمع‌ها و بیمارستانها و لوله‌های زهکشی استفاده می شود که  شرکت مترو تهران از این لوله ها در اکثر مناطق برای زهکشی استفاده کردند. تعداد لوله کاروگیت 400 هایی که در تک و جفت جا میشود خیلی مناسبتر از 500 است. لوله 12 اینچ همان لوله 315 است که گاها لوله 350 و 300 هم به اشتباه همان 12اینچ  می گویند. لوله 350 و 300 همیشه موجود نیست و فقط سفارشی تولید می شود.

لوله کاروگیت 500 میلیمتر :  در فاضلاب‌های شهری، جمع‌آوری آب‌های سطحی و دریچه‌های دسترسی مرتفع استفاده میشودکه نسبتا گرانتر است و قیمت بالای آن مصرف لوله 400 را در این زمینه بیشتر کرده است. بطور کلی 500 خیل کم مصرف است.

لوله کاروگیت 600 میلیمتر : برای شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب و آب‌های سطحی و معابر آدم‌روی مخزن‌ها

لوله کاروگیت ۸۰۰ و لوله کاروگیت ‍۱۰۰۰ میلیمتر : قابل استفاده در شبکه اصلی فاضلاب و معابر‌ آدم‌رو  و لوله‌های زهکشی و انتقال آب رودخانه‌ها بصورت ثقلی معمولا لوله کاروگیت 900 خیلی کم مصرف است و همیشه از 1000 یا 800 استفاده می شود.

لوله های کاروگیت H.D.P.E انواع متفاوتی دارند که هر کدام در مصارف خاصی کاربرد دارند.

طراحی ساختارهای با دوام این محصول به سه صورت انجام می شود:

 • نوع C : این لوله باید یک مقطع کامل دایره ای همراه با یک سطح راه راه حلقوی در داخل و خارج لوله داشته باشد.
 • نوع S : این لوله یک مقطع دایره ای دو جداره ای است که دارای یک دیواره راه راه بیرونی و یک پوشش داخلی صاف است.
 • نوع D : این لوله یک مقطع دایره ای متشکل از یک دیوار صاف داخلی است که عمدتا به هم متصل است.

لوله نوع C کاروگیت HDPE با دیواره چین دار داخلی و خارجی

به طور معمول، لوله نوع C با دیوارهای چین دار داخلی و بیرونی در قطرهای کوچکتر با اتصالات جداگانه و فوری و بدون واشر موجود هستند. در قطرهای بزرگتر، اتصالات با نوارهای چین دار و رابط های پلاستیکی ساخته شده اند.

لوله نوع S کاروگیت  HD  با بیرونی چین دار و دیواره داخلی صاف

تولید کنندگان لوله ها از روش های متفاوتی برای استفاده از لوله ها استفاده می کنند. مثلا اتصال های لوله ها می توانند همراه یا بدون واشر باشند. اتصالات بدون نشتی (ضد آب) و مقاوم در برابر فشار که مانع از نفوذ آب می شوند برای اکثر برنامه های تخلیه جریان های قوی و سنگین مناسب بوده و معمولا نشت قابل توجهی رخ نمی دهد.

نصب لوله کاروگیت به چه صورت است؟

اتصالات لوله کاروگیت به طرق مختلف به یکدیگر متصل می شوند. برخی از لوله ها در دو سر لوله با ابزاری به نام اتصالات لوله به نام اتصال دهنده وصل می شوند که معمولاً در قیمت لوله لحاظ می شود. قطعات با یک واشر یا واشر همراه می شوند تا لوله را ببندند. واشرها از E.P.D.M یا PVC ساخته شده اند. قطعات لوله را می توان با استفاده از اتصالات با یا بدون واشر به هم متصل کرد. لوله های کاروگیت را می توان در قطعات بلند تولید و به صورت قوس در محل نصب تحویل داد. فقط در صورت لزوم قطعات را برش دهید تا تعداد اتصالات به حداقل برسد. به عنوان مثال ، یک لوله 12 متری را می توان به راحتی با تریلر حمل کرد و تعداد اتصالات کاهش یافت. در اصل ، هنگامی که شما به عنوان مشتری ، لوله 6 متری خریداری می کنید ، حمل و نقل با یک دستگاه تک و دو نفره انجام می شود که هزینه کمتری دارد ، اما در عوض هزینه اتصالات افزایش می یابد. هنگام انتخاب لوله کاروگیت 6 متری یا 12 متری ، مهم است که بین دو پارامتر هزینه حمل و جابجایی و هزینه های نصب حالت بهینه را انتخاب کنید. این لوله برای زهکشی سطحی با استفاده از لوله سوراخ دار استفاده می شود. سوراخ ها به رواناب اجازه نفوذ به خاکهای اطراف را می دهند. برای جلوگیری از تداخل خاک ، ممکن است لوله را با پارچه مشبک بپوشانید یا از ماسه دانه ای استفاده کنید ، که اجازه می دهد مایع از لوله خارج شود ، اما از ورود خاک و زباله جلوگیری می کند. لوله های کاروگیت را می توان به صورت دستی با مته و فرز برش داد و می توان با شیارهای کارخانه این کار را انجام داد که بسته به تعداد شیارهای مورد استفاده متفاوت است.

قیمت لوله کاروگیت به چه صورت است؟

قیمت لوله کاروگیت باتوجه به تغییر قیمت ارز تغییر می کند ولی در اصل به دو عامل بستگی دارد:  اول وزن هر متر لوله دوم درصد خلوص مواد پلی اتیلن استفاده شده در لوله ست. درصد مواد پلی اتیلن با مهر استاندارد روی لوله قابل پیگیری ست در غیر اینصورت خریدار که معمولا تجربه هم ندارد نمی تواند تشخیص دهد که لوله از پلی اتیلن خالص تولید شده و یا اینکه مواد ناخلص دارد.اداره استاندارد کنترل این موضوع را با  استاندارد لوله کاروگیت فاضلابی 9116 برای مصرف کننده انجام می دهد.

ولی نکته بسیار مهم در هنگام خرید لوله کاروگیت اینست که از فروشنده بپرسید وزن هر شاخه چند کیلوگرم است که با توجه به وزن هر شاخه می توانید SN  لوله را طبق جدول زیر متوجه شوید که SN.8 است (فشار 31.5 کیلونیوتن) یا SN.4 (فشار16 کیلونیوتن). لوله های کاروگیت دارای استاندارد اجباری 9116 هستند که درج علامت استاندارد اطمینان از اینکه مواد اولیه داخل لوله پلی اتیلن خالص باشد را زیاد می کند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله کاروگیت

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله کاروگیت

یکی از عوامل موثر در قیمت لوله کاروگیت ، قیمت مواد پلی اتیلن است که از طریق بورس نیز قابل ردیابی است ، بنابراین در دوره هایی که نرخ عرضه شده در بازار سهام به شدت در نوسان است ، نمی توان قیمت ثابتی را تعیین کرد. و شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق لوله کاروگیت یک تماس بگیرید. ناگفته نماند که مواد اولیه تولید نیز تأثیر زیادی بر قیمت لوله کاروگیت دارد ، همچنین نوع و میزان مواد مصرفی مورد استفاده در طول فرآیند تولید بر قیمت لوله کاروگیت تأثیر می گذارد. محل تولید لوله ها نیز بر قیمتی تأثیر می گذارد که محصولات ارائه شده در مجموعه ما در بهترین مکان ممکن و مطابق با استانداردهای تعیین شده تولید و عرضه می شوند. اندازه لوله کاروگیت و فشار تحمل بار که از نظر داخلی و خارجی در نظر گرفته می شود نیز بر قیمت این لوله ها تأثیر می گذارد..

نکاتی مهم در خصوص تعیین قیمت لوله کاروگیت

در این بخش نکاتی مازاد بر موارد گفته شده مورد بررسی قرار می گیرند که بر قیمت لوله کاروگیت تاثیر به سزایی دارند و آگاهی شما از این موارد نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت:

 1. هنگام خرید فقط قیمت لوله کاروگیت را مورد توجه قرار ندهید چرا که کیفیت و میزان استحکام نیز از با اهمیت ترین ویژگی هایی است که باید در لوله ها مشاهده نمایید. برآورد صحیح، مقایسه قیمت بر حسب کیفیت و مقاومت محصولات است.
 2. قیمت لوله کاروگیت به میزان خلوص مواد اولیه نیز بستگی دارد چرا که برخی از ضایعات موجود در کارخانه برای تهیه مواد اولیه تولید استفاده می کنند.قیمت لوله کاروگیت sn4 , sn8 متفاوت است که اولی 31.5 کیلونیوتن و دومی 16 کیلونیوتن است که با توجه به وزن لوله قیمت متفاوت دارند.
 3. سایز لوله های کاروگیت : سایز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله کاروگیت است که در این جا به برخی از آن ها و همچنین کاربردشان اشاره خواهیم داشت:  لوله کاروگیت 110 که بیشتر در فاضلاب های خانگی و غلاف استفاده شده در کابل برق کاربرد دارد. لوله کاروگیت 125 که علاوه بر دو مورد ذکر شده برای لوله 110 در لوله های آبلوله کاروگیت نیز کارایی دارد. برای فاضلاب های مجتمع ها و همچنین فاضلاب های شهری نیز از لوله کاروگیت 160 استفاده می گردد. در پایان نیز خوب است بدانید که پرطرفدارترین نوع این لوله ها، لوله کاروگیت 200 است.

معیارهای تعیین قیمت لوله های کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت یکی از مهم ترین موارد در تهیه این لوله ها است. قیمت لوله کاروگیت بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود مهم ترین معیارهایی که بر روی قیمت لوله کاروگیت تاثیر دارد فشار لوله کاروگیت است که SN4 باشد یا SN8

 • مقدار خاکی که قرار است تحمل کند.(16 کیلونیوتن یا 31.5 کیلونیوتن )
 • اندازه لوله ( 6متری 12 متری )
 • متراژی از لوله که توسط خریدار سفارش داده می شود.(100 متر یا 100 کیلومتر )

بنابراین همان طور که متوجه شدید قیمت لوله کاروگیت می تواند بسیار متنوع باشد. شما برای آگاهی از قیمت لوله کاروگیت می توانید قیمت ها را در لوله آنلاین مشاهده کنید. ما سعی کرده ایم بهترین قیمت لوله کاروگیت را به شما ارائه دهیم تا هم از کیفیت خوب آنها استفاده کنید و هم هزینه زیادی را متحمل نشوید.

 

  تماس با ما