شماره تماس : 09124808646
شماره تماس : 65010798

 

لوله و اتصالات پوشفیت

لوله و اتصالات پوشفیت یک سیستم فاضلاب ساختمانی است که در آن هر اتصال و لوله در یک یا هر دو طرف دارای یک خروجی است. در سیستم پوش فیت ، یک حلقه آب بندی وجود دارد که می توان آن را با فشار کم به راحتی در پریز یا اتصال بعدی لوله قرار داد. با توجه به این ماهیت (اتصال قطعات به یکدیگر) ، این سیستم پوش فیت (Push-in Fit) نامیده می شود. در واقع تمام کارایی پوش فیت و ماهیت سیستم پوش فیت به همین اورینگ‌ها بستگی دارد. پس توجه به جنس این اورینگ‌ها می‌تواند سلامت لوله‌کشی ساختمان شما را تضمین کند.

لوله پوشفیت چیست ؟

اتصالات پوش فیت

اتصالات پوش فیت سیستم جدید فاضلاب ساختمانی است که فاقد محدودیت‌های اجرایی و کاربردی سیستم‌های قبلی بوده و در عین حال دارای امتیازات جدیدی است که برای اولین بار یک شرکت انگلیسی موفق گردید چنین سیستمی را طراحی و تولید نماید.

لوله پوشفیت چیست ؟

سیستم لوله پوش فیت را این روزها دست‌اندرکاران و خبرگان امور ساختمانی در سراسر کشور تأیید می‌کنند و در پروژه‌های ساختمانی به کار می‌برند. دلیل این مقبولیت و پذیرش عمومی ویژگی‌هایی است که این محصول (پوش فیت) را منحصر به فرد ساخته است.

ویژگیهای لوله پوش فیت

♦ عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله ، اتصالات و حلقه های آب بندی در برابر ضربه، تنش های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی

اتصالات یک سر سوکت و دو سر سوکت پوش فیت

♦ سرعت و سهولت بسیار زیاد درامر نصب واجرا و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه های نگه داری و تعمیرات می شود .

♦ عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش های پذیرنده بار در ساختمان ، ایمنی در شرایط آتش سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد DIN 4102-B1

♦  عدم نیاز به چسب ، جوش دادن و نظائر آن و کاسته شدن از هزینه های اجرایی

♦ آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش های غیر مخرب به دلیل خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم

♦ قابلیت انطباق و متصل نمودن اجزاء سیستم به لوله و اتصاات سایر سیستم های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی

♦ امکان اجرای سریع و ساده سیستم و نت به صورت کامل و افزودن هرچه بیشتر به عمر مفید سیستم

♦ بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان

♦ طراحی و ساخت ابزار و تجهیزات مناسب برای آسان و مطمئن نمودن فرایند نصب و اجرا

♦ افزون بر موارد فوق ، تنوع ابعادی از نظر قطر لوله و اتصالات (۴۰ تا ۱۶۰ میلی متری) زوایا (۱۵، ۳۰، ۴۵،۶۷و ۸۷ درجه) و طول لوله ها (۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر) و وجود یک یا دو سوکت در لوله ها در عمل ، امور مربوط به طراحی و همچنین اجرا را بسیار ساده و انعطاف پذیر می سازد.

پوشفیت چیست ؟

نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که:

نصب لوله‌کشی‌های مبتنی بر پوش فیت نیازمند داشتن مهارت و توانایی کافی از سمت کادر لوله‌کشی ساختمان شماست. پس لزوما داشتن مهارت و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی فاضلاب سنتی به معنی توانایی بر انجام لوله‌کشی‌های مبتنی بر این سیستم لوله‌کشی نیست. به عبارت دیگر شرط لازم توانایی بر انجام موفقیت‌آمیز سیستم فاضلابی پوش فیت، آشنایی با این سیستم نوین لوله‌کشی است اما شرط کافی برای انجام آن نمی‌باشد.

انواع لوله پوش فیت

انواع لوله پوش فیت دارای دو مدل کلی ذیل میباشد:

  پوش فیت (معمولی) Pushfit

  پوش فیت بی صداTrue Silent Push Fit

که هرکدام را جداگانه دارای مشخصات فنی و روش نصب منحصر بفردی میباشد که توضیحات آن را میتوانید با کلیک بر روی نام هرکدام مشاهده نمائید.

سیستم لوله‌کشی پوش فیت

بخشی برندهای مطرح پوش فیتی که شما می‌توانید از فروشگاه سهرابی مارکت تهیه کنید را در لیست زیر می‌توانید مشاهده فرمایید:

پلیران (معمولی و سایلنت)

سوپر درین

یزد بسپار (پلی تک)

وحید

و…

در زیر ما انواع محصولات خرید لوله و اتصالات پوشفیت را در زیر قرار دادیم