شماره تماس : 09124808646
شماره تماس : 65010798

فروش انواع لوله و اتصالات (پلیکا ، پوشفیت ، تک لایه ، 5 لایه ، آهنی و برنجی)

لیست محصولات

شرکت تاپ لوله لیست موجودی های لوله های خود را در لیست زیر قرار داده برای مشاهده لیست محصولات بر روی دکمه زیر کلیک کنید و برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید لوله و اتصالات

خرید لوله و اتصالات پلیکا در واقع همان لوله U-PVC است که اولین تولیدکننده این لوله ، پلیکا نام داشت و همه مردم نام پلیکا را برای لوله های U-PVC خاکستری رنگ انتخاب کردند و نام پلیکا بر روی این جنس لوله ماند.

قیمت محصولات

شرکت تاپ لوله قیمت های داخل سایت راه به روز رسانی میکند و در صورت نیاز با شماره ذکر شده در سایت تماس بگیرید. برای مشاهده قیمت محصولات بر روی دکمه زیر کلیک کنید در صورت پیدا نکردن محصول یا قیمت مورد نظر با ما تماس بگیرید

مزایای لوله پلیکا

از مزایای لوله پلیکا مهم‌ترین علت محبوبیت و کاربردی بودن آن است که در زیر تعدادی از مزیت های لوله پلیکا رو ذکر کردیم

  1. ضریب انبساط طولی پایین
  2. مخرب نبودن انبساط‌های طولی
  3. ضریب جریان بالا
  4. کاربرد وسیع متناسب با هر محیط و جغرافیا، اعم از مناطق خشک و مرطوب و معتدل و غیره
  5. مقاومت در برابر، حرارت، گرما، اسید، باز و ترکیبات و ناخالصی‌های مخرب
  6. محافظت از بو و مزه آب، به خاطر خاصیت ضدزنگ زدگی و رسوب ناپذیری و غیره
  7. نصب آسان با کمترین و ساده‌ترین تجهیزات

خرید لوله فاضلابی

لوله ها را می توان به انواع مختلف از نظر جنس کاربرد و نحوه اتصالات دسته بندی نمود. در آبرسانی و جمع آوری فاضلاب عمدتا از لوله های آهنی و پلاستیکی استفاده می شود.لوله های آزبست سیمان و لوله های بتونی نیز در جمع آوری فاضلاب کاربرد دارند البته استفاده این نوع از لوله ها به دلیل مشکلات زیست محیطی و تعمیر و نگهداری پر هزینه رو به انقراض است.همچنین در آبرسانی منازل و اماکن و سیستم های آبرسانی کوچک PLUMBING از لوله های گالوانیزه استفاده می شود.در لوله کشی آب گرم و سرد مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر تغییر جهت دادن لوله ها انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می کنیم که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند.

خرید اتصالات لوله

خرید اتصالات لوله جزو پر کار برد ترین انواع اتصالات پلیمری می باشد که برای مصرف صنعتی مختلف، فاضلاب های شهری و خانگی، خطوط انتقال گاز، آبرسانی، مصارف مخابراتی خریداری و استفاده میشود این نوع اتصالات در انواع بوشن ها، تبدیل ها، بست ها، سه راهی ها، رابط ها و زانو ها موجود بوده و برای تغییر سایز و قطر لوله، تغییر مسیر خط لوله، آب بندی و انشعاب گیری و وصل نمودن لوله های پلیکا به همدیگر  مورد استفاده قرار میگیرند.
در زیر اتصالات لوله تاپ لوله را قرار داده ایم

شرکت های همکاری شده